O firmie

Od samego początku istnienia nasze biuro rachunkowe stara się doskonalić i podwyższać jakość świadczonych usług. Właścicielka firmy mgr  Iwona Walczak posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości małych i dużych firm. Ukończyła studia licencjackie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach kierunek finanse i bankowość: rachunkowość w przedsiębiorstwie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim kierunek finanse i rachunkowość. Posiada Certyfikat Księgowy Ministra Finansów nr 56387/2012 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zdobyte kwalifikacje potwierdzone są licznymi certyfikatami z ukończonych szkoleń i kursów. Swoją całą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w prowadzeniu biura rachunkowego, dając tym samym poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji ze świadczonych usług.

 

 

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami nasze biuro posiada aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w firmie AXA S.A. 


Obsługujemy podmioty o bardzo zróżnicowanej formie organizacyjnej:

  • osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą,
  • spółki cywilne,
  • spółki jawne,
  • spółki komandytowe,
  • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
  • fundacje.


Nasze biuro rachunkowe jest firmą nowoczesną, która dopasowuje się do wymagań Klientów. Jesteśmy zespołem bardzo skutecznych i doświadczonych praktyków. Doświadczenie i stale wzbogacana wiedza pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Rozumienie wielu potrzeb naszych Klientów sprawia, że jesteśmy w stanie służyć radą w dziedzinie księgowości, w sprawach kadrowo-płacowych, a także optymalizacji podatkowej. 

Nasze atuty to przede wszystkim profesjonalizm, wszechstronna i kompleksowa oferta, indywidualne podejście do Klienta oraz konkurencyjna cena. Sprawiają one, że relacje, które tworzymy z naszymi Klientami, są długotrwałe, a dzięki zaangażowaniu i dbałości o Klienta, również oparte na pełnym zaufaniu. Jesteśmy zdania, że relacje te stanowią najlepszą rekomendację.

Pracujemy na profesjonalnych programach komputerowych firmy INSERT.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania oraz poznaj naszą politykę prywatności Polityka prywatności i cookies